اهمیت تولید محتوا

1398/05/25

اهمیت تولید محتوا

 

 

تولید محتوا 

تولید محتوای با کیفیت برای یک سایت باعث می شود تا رتبه وبسایت به طور چشمگیری افزایش پیدا کند.

وقتی مخاطب به دنبال یک کلمه ی کلیدی، در گوگل جستجو می کند، یک محتوای خوب می تواند شما را در جایگاه های اولیه ی گوگل نشان دهد و از این طریق کسب و کار شما احتمالا به درآمد بالاتری می رسد. در حال حاضر رقابت میان ده جایگاه اول گوگل بسیار بالاست. یک محتوای مناسب شما را به سرعت از رقبا متمایز کرده و به همین علت است که می گوییم تولید محتوا کلید رقابت شماست.

محتوا می تواند در قالب یک صفحه وب، یک فایل ویدئویی، فایل صوتی، انیمیشن، عکس، متون قابل ویرایش و در کل تمامی اجزا و ابزاری که از به هم پیوستن آن ها یک وب سایت شکل می گیرد، باشد.

تولید محتوا یکی از اجزای مهم سئو

سئو مجموعه اقداماتی است که برای افزایش رنکینگ سایت ها در گوگل انجام می شود. تولید محتوا از مهم ترین اجزای سئو می باشد. توجه به تکنیک های سئو از جمله تولید محتوا سبب تفاوت جایگاه سایت ها در گوگل است. نکته ی مهم این است که شما فقط چند ثانیه فرصت دارید تا مخاطب را جذب صفحه ی خود کنید و به او اثبات کنید که جای اشتباهی نیامده است! بنابراین تولید محتوای جذاب و کاربردی رمز رونق کسب و کار اینترنتی شماست.

 

 

نکاتی که در تولید محتوا باید به آنها دقت نمود

۱ – انتخاب یک موضوع مناسب :

همیشه دقت نمایید تا در انتخاب موضوع محتوای خود نزدیکترین چیزی که بیانگر فعالیت وب سایت است را در نظر بگیرید.

۲ – نحوه ارائه محتوا :

یک محتواگذاری خوب و مناسب باید به گونه ای انجام شود تا بیننده سایت به محض دیدن آن سریعا بتواند، از گیرایی بالای یک نوشته، تصویر، فیلم و... که در سایت ایجاد شده مطلع گردیده و به بهترین شکل ممکن متوجه منظور محتوا گذار بشود.

۳ – استفاده از جذابیت های بصری و گرافیگی :

محتوا به معنای متن نیست. محتوای متنی فقط یکی از انواع روش های تولید محتوا در فضای مجازی است. در کنار مطالب متنی استفاده از تصاویر مفهومی و استفاده از ابزار های گرافیکی مناسب نقش تاثیر گذاری در تولید محتوای شما دارد.

۴ – بررسی نیازها و بازخوردها :

حتما در سایت های مختلف دیده اید که محیطی برای ارائه نظرات بینندگان و کاربران سایت وجود دارد تا کاربران نظرات و پیشنهادات خود را در مورد موضوع طرح شده به اشتراک بگذارند این کار باعث می شود تا محتوا گذار سایت از مزایا و معایب محتوای خود باخبر شود و یدگاهی جدید نسبت به برخی از مسائل، مطالب و محتواگذاری های جدید خود داشته باشد و ان ها را با دیدی بهتر از قبل عنوان نمایند.

۵ – افزایش مطالعات در زمینه کاری :

محتواگذار موفق کسی است که همیشه و در هر زمینه ای دارای مطالعات گسترده و مفهومی در مورد موضوعات مختلف را دارا باشد. در واقع او باید بتواند در هنگام عمل و شروع یک محتواگذاری اطلاعات جامعی از موضوع مورد بحث را داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن منظور را به بیننده منتقل نماید.هرچه مطالعات محتواگذار بیشتر باشد در کار خود موفق تر خواهد شد .

 

برچسب ها

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

تولید محتوا با کمترین قیمت