تولید محتوا چگونه به کسب و کار شما رونق میدهد؟

1398/06/05

تولید محتوا چگونه به کسب و کار شما رونق میدهد؟

با توجه به گفته پتر دراک در گذشته، موفقیت دو بال دارد؛ یکی از بال‌های آن ایده خوب است و دومین بال آن ارائه دادن آن ایده است.

تولید محتوا می‌تواند حکم بال دوم را داشته باشد. امروزه دیجیتال مارکتینگ می‌تواند به کسب و کار شما رونق بدهد و با فروش محصولات خود از طریق سیستم، حسابی پیشرفت خواهید کرد.

حال تولید محتوای خوب و سئو شده می‌تواند به شما کمک کند تا توضیحاتی که درباره محصولات خود دارید بر روی سیستم جای گذاری کنید تا کاربر بتواند اطلاعات کافی در مورد محصولات شما به دست بیاورید.

حال فکر کنید که اگر محتواهای شما سئو شده باشد و از جذابت خاص برخوردار باشد، تغییر کلی در فروش خود را احساس می‌کنید.

این عمل بستگی به توضیحات و محتوای متنی، تصویری و یا حتی ویدیویی شما دارد همینطور به جای هزینه‌های سنگین در تبلیغات، به آسانی می‌توانید مشتریان سایت خود را جذب و افزایش دهید.

در حقیقت هر نوشته‌ای که شما بر روی جلد محصولات یا سایت‌ها مختلف مشاهده می‌کنید یک نوع تولید محتوی متنی است. مانند توضیحاتی در مورد یک محصول خوراکی که روی جلد آن نوشته شده یا همان شعار کبریت بی‌خطر بر روی کبریت توکلی.

 اما در عصر جدید تولید محتوا متنی بر روی وبسایت‌ها آمده تا آسانی کار را برای شما به ارمغان بیاورد در نتیجه‌ تولید محتوا دردسر و هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی دارد.

 

بهینه سازی

 

 

تاثیرات محتوای سئو شده

تاثیر محتوای سئو شده در سایت‌ها بسیار بالا است زیرا صفحات یک سایت کسب و کار اینترنتی و خواندن آنها برای بازدیدکنندگان بسیار ساده می‌شود. همچنین باعث می شود بازدید کنندگان به جای گمراه شدن در انواع و اقسام موضوعات و اطلاعات، دقیقا همان اطلاعاتی که  به دنبالش هستند را پیدا کنند. 

باید بدانید بدون داشتن ترافیک سایت، کسب و کار اینترنتی شما موفق نخواهد شد و باعث کاهش بازدید کاربران از سایت شما خواهد شد.

در این صورت فقط وقت خود را هدر می دهید و اگر می خواهید افراد از سایت تان دیدن کنند، استفاده از محتوای سئو شده می‌تواند به کسب و کار شما رونق بسیاری می‌دهد.

 

 

 

برای سایت‌هایی که فروش محصولات و ارائه خدمات به همراه دارند، سئو ترافیک مورد استفاده قرار می‌گیرد که برای تمام وب سایت ها امری واجب است . یکی دیگر از تاثیرات سئو (seo) در سایت‌ها باعث افرایش بازدید کنندگان جدید و دیدن از سایت مربوطه می‌شود.

 با استفاده از سئو،  می توانید هزاران بازدید کننده را بر اساس کلمات کلیدی به سایت کسب و کار اینترنتی خود روانه کنید.

 

تولید محتوا باعث رونق کسب و کار شما می‌شود!

بازاریابی محتوا باعث می شود که نام تجاری شما بیشتر از سایت‌های دیگر جستجو و پیگیری شود، همین طور اعتماد به کسب و کارتان را افزایش می‌یابد و راهی برای برقراری ارتباط با کسانی که هرگز از برند شما مطلع نبوده اند، ایجاد می‌گردد. همانطور که روش‌های مختلفی برای بازاریابی محتوا و کسب و کارتان توسعه می دهید، تکنیک‌های زیر را در گوشه ذهن خود داشته باشید تا از آنها برای بهبود نام تجاری خود استفاده نمایید.

 

دیجیتال مارکتینگ


 

  • در مورد مسائل آینده در حوزه کاری خودتان صحبت کنید

تقریبا اکثر کاربران می‌خواهند بدانند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. با این حال، بسیاری نیز بیش از حد بر مسئولیت ‌های روزمره خود متمرکز شده‌اند. 

اگر بتوانید با مطرح کردن مسائل روز درباره محصول موردنظرتان تصویر بزرگتر و جذاب‌تری بسازید، می‌توانید حواس مخاطبان را به خود جلب کنید.

 محتوایی تولید کنید که در مورد روندهای جاری در صنعت شما صحبت می‌کند و اینکه چگونه ممکن است بر زندگی مشتریان شما تاثیرگذار باشد.


 

  • برای مسائل پیش آمده مشتریان خود راه حل داشته باشید

بر روی محتوایی که پاسخ به سوالات و یا حل مشکلات ممکن مشتریان شما باشد متمرکز شوید. به این فکر کنید که چگونه می‌توانید به مشتریان خود کمک کنید.

 اگر نقطه شروع حرکت تولید ارزش و خدمات برای مخاطب باشد، این بهترین راه برای اعتبار دادن به وبلاگها و هرگونه محتوای دیگر است.


 

  • زبان تبلیغاتی را از نوشته‌های‌تان حذف کنید

اصطلاحاتی مانند «50% مجانی» یا «فرصت استثنائی»، مثل جوایز مرده‌ای هستند که نشان می‌دهند یک شرکت سعی در فروش دارد. محتوای وبلاگ باید روشن، آموزشی و هشیارانه باشد. چنین محتوایی از یک رهبری فکری می‌آید نه یک بخش بازاریابی صرف. سعی کنید عبارات تبلیغاتی این چنینی توسط شخص دیگری در خارج از سازمان شما ارائه شود.


 

  • محتوای وبلاگ خود را متمرکز کنید

نوشتن یک بیانیه مأموریت برای وبلاگ، به شما در بسیاری از موارد کمک خواهد کرد. این کار باعث می‌شود تا خوانندگان شما به پیروانی وفادار تبدیل شوند، در حالیکه می‌دانند چه چیزی را می‌توانند از وبلاگ شما انتظار داشته باشند. مهمتر از همه، زمانی که بر روی یک موضوع خاص تمرکز می‌کنید که برای خوانندگان تان جذاب است، وبلاگ اعتبار بیشتری به دست می‌آورد.


 

نتیجه گیری

ناگفته نماند سئو تنها یکی از ابزارهای موجود برای رشد و رونق در بازاریابی اینترنتی برای کسب و کار آنلاین است. ابزارهای دیگری مانند شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و استراتژی محتوا نیز به اندازه تاثیر سئو در سایت کسب و کار اینترنتی در موفقیت یک کمپین بازاریابی اینترنتی تاثیرگذار هستند.

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

تولید محتوا با کمترین قیمت