مزایای تولید محتوایی که انجام می دهیم

1398/05/30

مزایای تولید محتوایی که انجام می دهیم

در این مقاله می خواهیم راجع به مزایای تولید محتوایی که انجام می دهیم، صحبت کنیم. دانستن این مزایا در استراتژی تولید محتوا و رقابت با سایت های دیگر به ما کمک می کند. اکنون به برخی از شاخص های مزیت تولید محتوا می پردازیم:

 

 

مزایای تولید محتوا


تعریف مخاطبان هدف


شکست بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی به خاطر عدم شناخت کافی از مخاطبان هدف است. تولید کننده محتوا باید بررسی کند که میانگین سنی جنسیت، میزان تحصیلات و ...مخاطبان چقدر است تا براساس آن در قالب (متن صوت تصویر و ...) و با در نظر گرفتن رفع نیاز مخاطب محتوا تولید کند.

 

تولید محتوا با کیفیت


یک محتوا باید سه ویژگی داشته باشد جذاب، سرگرم کننده و آموزنده.
با داشتن این سه ویژگی باهم، مخاطب از میان سایت های دیگر، هربار محتوای سایت شما را برای رفع مسئله خود مطالعه میکند. محتوا اصلی ترین راه برقراری با مخاطب است. لذا سرمایه گذاری برای همکاری با یک تیم حرفه ای برای سفارش تولید محتوا ، بی ارزش نخواهد بود.

 

 

تنوع محتوا در شبکه های اجتماعی


هیچ گاه یک تیم تولید محتوا یک مطلب مشابه را در دو شبکه اجتماعی مختلف منتشر نمی کند. زیرا هر شبکه اجتماعی کاربران خاص خود را دارد و باید به زبان خود کاربران در آن شبکه اجتماعی با آنان ارتباط برقرار کرد. هم چنین فرمت های بیان مطلب می تواند متفاوت باشد.

 

 

تبدیل غیر مستقیم مشتری

 

در تولید محتوا، محتوایی ایجاد میکنیم که بتواند مشتریان احتمالی را هدف قرار دهد تا مسافت بین محصولات و افراد را کوتاه کند. اینکار باعث می شود بازدید کنندگان بعدا به خرید از سایتمان تمایل داشته باشند. این موضوع صرف نظر از اینکه در محتوای خود به محصولات یا خدمات خود اشاره کرده باشد یا خیر صدق می کند.

 

 


بهینه سازی با SEO

 

سئو و محتوا مکمل یکدیگرند.
سئوی خوب منجر به دیده شدن محتوا و محتوای خوب منجر به بهبود سئو خواهد شد.

بهینه سازی ۵ عامل
عنوان وبسایت
توضیحات متا
هدر
تصاویر
ساختار  URL

 

سایر مزایای بازاریابی محتوا و تولید محتوا

رشد کسب و کار

مشارکت مخاطبین

هماهنگی تیم

ترافیک سایت

افزایش فروش

ایجاد وفاداری و اعتماد

 

 

مزایای بازاریابی محتوایی


هیچ پنهانی نیست که بازاریابی محتوا یکی از موثرترین راههای دستیابی به مشتریان جدید است. این امر به سایت شما ترافیک می بخشد ، به شما در ایجاد صدای پیشرو در صنعت شما کمک می کند و به مخاطبان محتوای مفیدی و کاربردی می دهد که برای حل مشکلاتشان نیاز دارند.
اما آیا می دانید مزایای دیگری که نه چندان آشکار برای بازاریابی محتوا نیز وجود دارد؟
امروز می خواهیم سه مزیت غیر منتظره از بازاریابی محتوا را بررسی کنیم. ما به این نتیجه خواهیم رسید که چگونه این مزایای محتوای می تواند به شما در رشد شغل شما کمک کند ، و مواردی را که ممکن است بخواهید قبل از راه اندازی کمپین بازاریابی بعدی محتوای بعدی خود ترسیم کنید ، بیان خواهیم کرد.
وابستگی تجاری افزایش یافته به برند

یکی از سودمندترین پاداشهای ارائه شده توسط بازاریابی محتوا ، افزایش میل به برند است که مصرف کنندگان در آن احساس شور و اشتیاق دارند و ارزشهای یک شرکت یا مارک را به اشتراک می گذارند. به طور خلاصه ، مشتریانی که تمایل به برند برتری دارند ، طرفداران فوق العاده شما هستند و مطمئناً با ارزش ترین مشتریان شما هستند.
و هنگامی به چشم می آید که افرادی ک به برند شما علاقه دارند، اگر از قبل از طریق محتوا در موردتان اطلاعات کسب کرده باشند، مشاری شما می شوند. کاملا روشن است  که وقتی  مخاطبانی که برند شما را به خوبی می شناسند ، نرخ کلیک را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

 

 

مخاطبان بزرگتر بازاریابی

 

در دنیای امروز ، افرادی که وب را مرور می کنند به لطف تلاشهای SEO شما ، به طور ارگانیک به محتوای شما سر میزنند و هر کلمه ای را که با عشق نوشته اید در وبلاگ تان می خوانند ، و این منجر به جذب و در نهایت خرید خدمات شما می شود. خوشبختانه ، یکی از مزایای تاکتیکی مزیت در بازاریابی محتوا این است که به شما امکان می دهد مخاطبان بسیار بالایی را بر اساس ترافیک سایت خود ایجاد کنید ، یک تکنیک بسیار مؤثر برای افزایش نرخ تبدیل شما.
ترافیک از طریق جستجوی تصویر
هر صاحب وب سایت ترافیک بیشتری می خواهد.یکی از تکنیک های موثر و در عین حال استفاده نشده از مزمن استفاده برای ترافیک بیشتر چیست؟ جستجوی تصویر

انتشار محتوای با کیفیت به طور مداوم فرصت های بهینه سازی شگفت انگیزی را ارائه می دهد که سایت های استاتیک نمی توانند از جمله بهینه سازی تصویر. جستجوی تصویر به طور فزاینده ای محبوب شده است (و دقیق) ، با بیش از 11٪ از جستجوی های Google از جمله تصاویر در SERP ، با این حال بسیاری از سایت ها تصاویر را به عنوان یک نتیجه تلقی می کنند. این یک بازاریاب محتوا با فرصت شگفت انگیز را به دست می آورد تا از تنبلی دیگران بهره ببرد و از جستجوی تصویر برای دید بیشتر بهره ببرد.
چگونه یک مزیت رقابتی موفق در کسب و کار اینترنتی خود داشته باشیم؟
تبدیل به یک متخصص محتوا شوید.
ترافیک بیشتری بدست آورید.
برای اشتراک گذاری بیشتری در رسانه های اجتماعی داشته باشید.
برای آینده نگران باشید.
تصمیم مشتریان خود برای خرید را به اطمینان برسانید.

 

 

برای مشاهده تعرفه ها، اینجا کلیک کنید.

 
 

برچسب ها

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

تولید محتوا با کمترین قیمت